Dom seniora Warszawa Milanówek

Rezydencja Milanówek to dom opieki inny niż wszelkie. Pozostał zbudowany dla seniorów i z myślą o nich. Każdy, najmniejszy nawet niuans tego miejsca to nie sprawa przypadku, a przemyślanych decyzji. Stworzyliśmy miejsce, w jakim Twój najbliższy znajdzie drugi dom. Wykwalifikowana, fachowa kadra wspomoże przejść przez ten zagmatwany etap rozłąki oraz zmiany miejsca zamieszkania. Życzliwość oraz empatia, z którą jakiegokolwiek dnia spotykają się nasi podopieczni przyśpieszy oraz złagodzi proces aklimatyzacji w nowym, nieznanym położeniu. Do dyspozycji seniorów znajdują się pokoje do samodzielnej aranżacji, z szansą skonfigurowania własnych mebli. Wolno też skorzystać z pokoi opracowanych przez nas.

Dom seniora Warszawa – Milanówek – z jakiego powodu warto?

Miejsce to gruntownie pozbawione jest barier, dopasowane do osób niepełnosprawnych. Nad dwudziestoczterogodzinną opieką czuwają nie jedynie doskonali, asertywni, pomocni opiekunowie, jakkolwiek także wykwalifikowany, doświadczony zespół lekarzy i pielęgniarek. Zapewniamy dostęp do nowomodnego, doświadczonego wyposażenia medycznego, a także prowadzimy terapię zajęciową, fizykoterapię czy rehabilitację. Wszystko to w celu zachowania jak najdłużej wigoru oraz sprawności Waszych bliskich. Dieta układana jest przez speców, a przełożony kuchni dba, żeby posiłki były smaczne oraz zdrowe. Podajemy 3 posiłki kluczowe, drugie śniadanie i podwieczorek. Seniorzy mają stały dostęp do przekąsek i napojów. Rezydencja Milanówek to miejsce, gdzie poza bezpieczeństwem i opieką gwarantujemy także przeróżne atrakcje, zajęcia i gry dla podopiecznych.

Jesienny czas życia w rezydencji Milanówek

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważna jest aktywizacja osób starszych. Zajęcia manualne, muzyczne, gry zespołowe, wyjścia do teatru czy kina – dlaczego nie! Jesteśmy tu, by spełniać i realizować potrzeby pensjonariuszy. Pragniemy, aby ten ostatni etap doczesnej wędrówki był dla Waszych znajomych doświadczeniem miłym i ciekawym. To miejsce jest drugim domem dla dziadków, a w domu nie powinno być przeszkód. Dom znajduje na 1,5 ha działce w cichej, arkadyjskiej okolicy, objęta ślicznym parkiem z dojściem do ławeczek, na jakich wolno wypocząć, licznych altan czy miejscem do grillowania. Obszerna powierzchnia budynku zagwarantuje prywatność w trakcie wizyt rodziny, a piękno otaczającej przyrody zachęci do przechadzek. W Rezydencji Milanówek dzięki zaangażowaniu i życzliwości opiekunów, panuje domowa atmosfera. Przez 24h na dobę czuwamy nad zaspokajaniem wymogów mieszkańców tego miejsca. Dom znajduje się 30 km od centrum stolicy kraju, w sąsiedztwie kościoła, szpitala i punktów sprzedaży i miejsc usługowych.

Więcej na https://rezydencja-milanowek.pl

Written By

admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *